Ana sayfa

Tribalwars Wiki TR sitesinden
Gezintiye git

Klanlar'a Hoş Geldiniz

Paladin.sag.png

Klanlar.org ortaçağda geçen tarayıcı tabanlı bir oyun. Her oyuncu küçük bir köy yöneticisi olarak oyuna başlıyor ve oyundaki amaç köyü geliştirilip, başka köyleri de fethedip büyük ve güçlü bir krallık kurmayı amaçlıyor.

Tabi düşmanların uyumadığını unutma. Bu dünyadaki tek gelişmek ve güç sahibi olmak isteyen kişi sen değilsin. Civarda başka güç sahibi olmak isteyen köyler de var. Biraz beceri ve tabi güçlü bir ordu kurarak başka köyleri yağmalayarak çok daha hızlı gelişebilir ve düşmanlarını daha hızlı alt edebilirsin.

Klanlar’da sadece hızlı gelişmek veya saldırılar düzenlemek yeterli olmuyor. "Birlikten güç doğar" sözünü unutmamak gerek. Ne kadar güçlü olursan ol, birlik olan diğer oyuncular karşısında çok da fazla şansın olmayabilir. Bu nedenle oyunda belirli bir aşamadan sonra mutlaka ya bir klan’a üye ol veya kendin bir klan kur. Bu klan sayesinde başka oyuncularla alışverişlerde bulunabilir veya köyünü olası saldırılara karşı daha kolay savunabilirsin.

Emin adımlarla büyük krallığını kurarken mutlaka başka köyleri fethetmen gerekiyor. Ne kadar çok köye sahip olursan, emrine o kadar çok birlik ve kaynak alabilirsin. Başka büyük köyleri fethetmenin tek yolu yine çok sayıda köy, kaynak ve çok sayıda büyük birlik sahibi olmaktır.


En.gif Türkiye (takım)
Website: http://www.klanlar.org
Forum: http://forum.klanlar.org


İndeks

Editör Araçları