Tribalwars Wiki TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Klanlar'a bir başka yeni özellik geliyor! Buna Günlük Giriş Bonusu diyoruz! Bununla sadık oyuncularımızı her gün oyunumuzda oynamak ve savaşmak için geri döndüklerinde ödüllendirmek istiyoruz.

Girisbonus.jpg

Klanlar'a gün içerisinde ilk kez giriş yaptığınızda (veya daha önceden girmiş ancak sandığı açmamışsanız) yukarıdaki ekran gösterilir ve bu ekrandan Günlük Bonusunu almak için sandık açabilirsiniz.

Her gün bir tane olmak üzere toplam dokuz sandık var. O gün giriş yaptıysanız sandıklar mevcut kalır, bu nedenle her gün giriş yaptığınızda dokuz günde dokuz sandığı açabilirsiniz!

Ancak dikkat et: 9. günde açılmayan sandıklar artık yok olacak ve yerine yeni bir dokuz sandık kümesi getirilecek.


Sıkça Sorulan Sorular

Açılır pencereyi kapattım. Giriş bonusumu nasıl alabilirim?

  • Giriş bonusu ekranına profil menüsünden erişilebilir. Ayrıca, açılmamış sandıklarınız olduğu sürece, her oturum açıldıktan sonra açılan pencere açılır.

Bir gün girişi kaçırırsam ne olur?

  • Bir (veya daha fazla) günü kaçırırsanız, giriş bonusu sıfırlanmaz, ancak artık tüm ödülleri ücretsiz alamazsınız. Bir sonraki oturum açışınızda, setteki her zaman bir sonraki sandığı alacaksınız, o anki gün için olanı değil. Yani Örneğin Pazartesi ve Perşembe günü giriş yaparsanız 1. ve 2. sandığı açabileceksiniz, 1.ve 4. sandığı değil.

Bakıcı girişleri Günlük Giriş Bonusu alabilir mi?

  • Hayır. Yalnızca hesap sahibinin girişleri sayılır. Hatta, hesap sahibi gün içinde giriş yapmış olsa dahi, bakıcılar sandık açamazlar.

Sandıklarımı her gün açmak zorunda mıyım?

  • Hayır, zorunda değilsiniz. Son güne kadar (9. gün) kilidini açtığınız tüm sandıkları envanterinize geçirebilirsiniz. 9. günün sonunda sandıkların sıfırlanacağını ve artık ödülleri envanterinize geçiremeyeceğinizi unutmayın. Bu nedenle son günü beklemenizi önermiyoruz.

Bu özellik mobil uygulamada mevcut mudur?

  • Şu anda özellik yalnızca tarayıcı sürümünde mevcuttur.