Ana sayfa

Wiki sitesinden

Atla: kullan, ara

Klanlar'a Hoş Geldiniz

Paladin.sag.png

Klanlar.org ortaçağda geçen tarayıcı tabancı bir oyun. Her oyuncu küçük bir köy yöneticisi olarak oyuna başlıyor ve oyundaki amaç köyü geliştirilip, başka köyleri de fethedip büyük ve güçlü bir krallık kurmayı amaçlıyor.

Tabi düşmanların uyumadığını unutma. Bu dünyadaki tek gelişmek ve güç sahibi olmak isteyen kişi sen değilsin. Civarda başka güç sahibi olmak isteyen köyler de var. Biraz beceri ve tabi güçlü bir ordu kurarak başka köyleri yağmalayarak çok daha hızlı gelişebilir ve düşmanlarını daha hızlı alt edebilirsin.

Klanlar’da sadece hızlı gelişmek veya saldırılar düzenlemek yeterli olmuyor. Güçten birlik doğar sözünü unutmamak gerek. Ne kadar güçlü olursan ol, birlik olan diğer oyuncular karşısında çok da fazla şansın olmayabilir. Bu nedenle oyunda belirli bir aşamadan sonra mutlaka ya bir klan’a üye ol veya kendin bir klan kur. Bu klan sayesinde başka oyuncularla alışverişlerde bulunabilir veya köyünü olası saldırılara karşı daha kolay savunabilirsin.

Emin adımlarla büyük krallığını kurarken mutlaka başka köyleri fethetmen gerekiyor. Ne kadar çok köye sahip olursan, emrine o kadar çok birlik ve kaynak alabilirsin. Başka büyük köyleri fethetmenin tek yolu yine çok sayıda köy, kaynak ve çok sayıda büyük birlik sahibi olmaktır.


En.gif Türkiye (takım)
Website: http://www.klanlar.org
Forum: http://forum.klanlar.org
Ios.png Twandoroid.png Facebook-45x45.png Greposimge.png


Takım Üyeleri Aranıyor

Aankondiging

Klanlar Türkiye'yi beraber geliştirelim. Oyunu ve forumu eğlenceli ve adil tutmak için takımımıza katılın. Klanlar konusunda deneyimliyseniz ve bu sorumluluğu alabileceğinize inanıyorsanız yeni başvuru platformumuz üzerinden başvurunuzu yapın!
Buradan Başvuru Yapabilirsiniz

Hünerlerini Gösterme Zamanı Geldi!

Aankondiging

Premium puanı kazanmak ister misin? Yapman gereken şey çok basit! Duyurumuzu oku ve hünerlerini göster!
Buradan Duyuruyu Okuyabilirsinizİndeks

Eğer bu kılavuzları kopyalayarak başka bir yerde kullanmak istiyorsanız, lütfen Sorumluluk Reddi ve Wiki Kuralı #10 bölümlerini okuyun.

Editör Araçları